Cena dopravy

Klademe důraz na to, aby vám zboží bylo doručeno co nejrychleji a nejkvalitněji. První aspekt máme v našich rukách, druhý se snažíme maximálně ovlivnit výběrem našich partnerů.

ŘÍDÍME SE PRAVIDLEM, ŽE CENA SE ŘÍKÁ VŽDY JAKO PRVNÍ

Přepravce Platba kartou / převodem Dobírka
GLS 89 Kč 80 Kč

Při objednávce nad 1 500 Kč při platbě předem máte dopravu zdarma. U dobírek bohužel nejsme schopni dopravu zdarma zajistit.

CO OBJEDNÁTE DO 12:00 HODIN, MÁTE DOMA DRUHÝ DEN

Když nám odešlete objednávku ještě před 12 hodinou, můžete si být jisti, že zboží (pokud je skladem - uvedeno vždy u produktu) budete mít doma hned druhý den. Někdy to takhle rychle stihneme i s objednávkami do 14:00, ale to už nemůžeme 100% slíbit. Vždy však platí, že pokud v rámci objednávky nastane nějaký zádrhel, obratem vás kontaktujeme a věc bleskově řešíme.

SPOJILI JSME SÍLY S TĚMI NEJLEPŠÍMI

Logistika zboží z e-shopu je samostatnou kapitolou a zajistit ji na té nejvyšší úrovni není vůbec jednoduchá věc. A právě proto jsme se rozhodli spojit s opravdovými profesionály.

Naše zboží tak odchází přímo z velkého expedičního centra společnosti Vega Tools s.r.o., kde mají expediční procesy vyladěné do posledního detailu. Díky tomu jsme schopni garantovat prvotřídní kvalitu a nadstandardní rychlost dodání věcí a zároveň máme čas se věnovat testování produktů a tvoření obsahu, což jsou věci, které dělají z kutiluvsen.cz unikátní e-shop.

V PŘÍPADĚ JAKÉHOKOLIV PROBLÉMU HNED PIŠTE

Věříme, že doručení zboží proběhne v pořádku tak, jak jsme výše popsali. Přesto, kdybyste si v doručovacím procesu všimli jakékoliv maličkosti, která by se vám nelíbila, budu moc ráda, když mi napíšete nebo zavoláteZpětná vazba je pro nás tím nejdůležitějším prvkem pro neustále zlepšování.

Lenka Joklová
Zakladatel kutiluvsen.cz